Wielofunkcyjny stolik kawowy

W nowoczesnych lokalach mieszkalnych, znajdują zastosowanie różnego rodzaju meble, komplety wypoczynkowe, oraz funkcjonalne artykuły wyposażenia. Właściciele wnętrz, wyposażając je w wybrane artykuły, mają na celu zwiększenie poziomu komfortu podczas korzystania z wnętrza. W wielu salonach i pokojach dziennych, zastosowanie znajduje nowoczesny stół okrągły rozkładany, gdyż idealnie sprawdza się pod względem funkcjonalności.

W pomieszczeniu dziennym, mały okrągły stolik z blatem w kształcie koła, umożliwia przyjęcie kilku gości, oraz zorganizowanie małego poczęstunku. Przyjmując do salonu większe grono osób, możemy skorzystać z funkcji rozłożenia stołu, znacząco zwiększając tym samym powierzchnię blatu, uzyskując jego owalny kształt.

Dobierając stół do pokoju dziennego, możemy zdecydować się na określoną strukturę i odcień kolorystyczny blatu oraz nóg stolika.

Funkcjonalność okrągłego stołu rozkładanego

Stolik pięknie prezentuje się w każdym wnętrzu, nie zajmuje wiele miejsca, oraz cechuje się wysokim poziomem jakości, ze względu na wykorzystanie w trakcie produkcji dobrych materiałów i surowców.

Stolik okrągły, zachowuje swoją stabilność po odpowiednim wypoziomowaniu na powierzchni podłogowej, poprzez użycie systemu regulacji poziomu. Proces rozkładania stolika jest bardzo prosty, oraz nie zajmuje wiele czasu, a także nie wymaga dużego wysiłku. Istnieje możliwość dostosowania wielkości blatu stołu do potrzeb użytkowników.

Stół okrągły rozkładany, może zostać na stałe zastosowany w pomieszczeniach dziennych, reprezentacyjnych, przeznaczonych do przyjmowania gości, jak również w biurach i gabinetach. Blat stolika przykręcany zostaje do metalowych nóg, odpowiednio wyprofilowanych i wzmocnionych, a wszystkie elementy potrzebne do mocowania, znajdują się w zestawie.

Comments are closed.