Krzesła – najpopularniejsze modele w naszych domach

Krzesło to mebel niezbędny. Jest w każdym domu, mieszkaniu i pełni funkcję nie tylko użytkową, ale również ozdobną. Ponadto mebel musi pasować do całej aranżacji i nadać jej odpowiedni ton. Jakie modele królują w polskich domach?

Krzesła drewniane

Idealne rozwiązanie dla pomieszczeń urządzonych w stylu skandynawskim. Pasuje niemal do każdego wnętrza, również do kuchni. Naturalna barwa i materiał świetnie uzupełnia się dodatkami, które prezentują prostotę i minimalizm. Klasyczne modele z bielonego drewna to ciekawy dodatek do każdego wnętrza.

Krzesła futurystyczne

To rozwiązanie modern dla odważnych. Bogate zdobienia, kształty, kolory…To krzesała nowoczesne i krzykliwe, które same w sobie stanowią ozdobę i dodatek do wystroju.

Krzesła minimalistyczne

To rozwiązanie dla lubiących prostotę, funkcjonalność i wygodę. Tutaj można znaleźć zarówno modele tapicerowane, jak również surowe, pozbawione zdobień. Drewno w tym krześle, druty, plecionki to świetny dodatek do wystroju pomieszczenia urządzonego w duchu nowoczesności, a nowoczesne meble doskonale się uzupełniają i stanowią zgraną aranżację. 

Krzesła pikowane

Wyglądem przypominają wygodne fotele. To dekoracja i wygoda w jednym. Pasują do wnętrz klasycznych i glamour. Krzesała tapicerowane są wytrzymałe i łatwe w czyszczeniu, stanowiąc przy tym ciekawy dodatek do aranżacji.

Krzesła stare, jak nowe

Połączenie starego z nowym to coś dla pomieszczeń urządzonych w klimacie lat 60. Zestawienie ze sobą dwóch światów oraz kontrasty świetnie podkreślają charakter wnętrza i są przy tym niezwykle wygodne.

Krzesła industrialne

Ostatnio coraz częściej pojawiają się w mieszkaniach dodatki surowe, rodem z fabryki. Metalowe dodatki w połączeniu z betonem i żeliwnymi akcesoriami doskonale się uzupełniają. Industrializm jest na czasie, a krzesła takie są bardzo trwałe i żywotne.

Comments are closed.