Podkładki na stół – jak zmierzyć niestandardową podkładkę na stół?

Możesz to zrobić na kilka różnych sposobów. Pierwszą i najłatwiejszą metodą jest podanie nam producenta i poszukanie numeru modelu pod stolikiem (zwykle zapisany kredką). Przechowujemy ich tysiące, aby zapewnić idealne dopasowanie podkładki na stół. Aby uzyskać więcej informacji, możesz również udać się do naszej strony, na której znajduje się więcej informacji na temat dostępnych rozmiarów, w jakich występują podkładki na stół.

Dlaczego warto posiadać podkładki na stół?

podkładki na stół

Głównym powodem posiadania podkładki na stół jest ochrona mienia przed potencjalnymi uszkodzeniami. Stoły do jadalni, bufety, pianina i stoły konferencyjne mogą kosztować wiele tysięcy złotych. Podkładka to sprawdzony i skuteczny sposób, aby meble wyglądały jak nowe. Trzy najczęstsze problemy, z jakimi borykają się ludzie, to ciepło, zadrapania i zalania. Nasze podkładki są przeznaczone do ochrony powierzchni, a jednocześnie zapewniają elegancki wygląd Twoim eleganckim meblom. W firmie SF Meble zbudowaliśmy naszą reputację w branży jako „najlepsze wykonane podkładki stołowe” dzięki naszym surowym standardom jakości. Nasze podkładki składają się z solidnego, lekkiego rdzenia z płyty pilśniowej, który w zasadzie jest odporny na wilgoć i nie odkształca się podczas stania w pozycji pionowej. To zdecydowanie oszczędza miejsce. Ponieważ nasze podkładki na stół są lżejsze od innych, są o wiele łatwiejsze w obsłudze. To niewątpliwie najwyższej jakości podkładek na stół na świecie.

Jaka jest Twoja gwarancja?

Twoje 100% satysfakcji jest naszym priorytetem nr 1. Przez lata dosłownie sprzedaliśmy setki tysięcy podkładek na stół. Odsetek tych, u których się one nie sprawdziły, jest zadziwiająco niski! Ale wszyscy jesteśmy ludźmi. Jeśli popełnimy błąd, gwarantujemy zamianę podkładki bez żadnych dodatkowych kosztów.

Jakie informacje są potrzebne do złożenia zamówienia na podkładki na stół?

Zwykle nie ma potrzeby wykonywania jakichkolwiek pomiarów. Ponieważ mamy w naszej ofercie wiele wzorów podkładek na stół. Jeśli nie masz informacji o numerze modelu,mamy również wsparcie telefoniczne, które pomoże Ci dokonać pomiaru w ciągu zaledwie kilku minut. Posiadamy szeroką gamę kolorów, które z pewnością pasują do Twojego indywidualnego stołu i wymagań. 

Comments are closed.